Architekti + truhláři

_Návrh a dodávka interiéru od jedné firmy, aneb ARCHITEKTI + TRUHLÁŘI

 

Provádíme komplexní návrh interiéru se soustředěním na atypické i typizované truhlářské výrobky. Postup naší práce je od zaměření, po koncepci, dále následuje detailní 3D vizualizace se zaměřením na funkční využití interiéru a rozpis truhlářských výrobků pro cenokvou nabídku na dodávku interiéru.

Návrh má dvě úrovn práce architekta a práce truhláře. V první fázi je předmětem naší činnosti komunikace s klientem, sdělení jeho potřeb a provedení návrhu.

Následně, pokud klient vyžaduje dodávku na klíč, je dalším krokem nabídka na dodávku truhlářských interiérových prvků a provedení komplexní dodávky, která zahrnuje výrobu, dopravu a instalaci na místě.

V případně potřeby zajišťujeme dodávku dalších interiérový prvků jako jsou bytové textilie, nášlapné vrstvy podlah a další.

Naším cílem je dobrá vizitka architektů i truhlářů a v neposlední řadě radost klienta z celkového řešení. Dobrý návrh bez kvalitního provedení ani dobré provedení bez kvalitního návrhu pro nás nedává smysl.

Realizace na klíč

_Vaše řešení a naše realizace na klíč

 

Repase Vašich nábytků

Máte jasnou představu o zlepšení Vašeho pracovního nebo rodinného prostředí? Máte svojí vizi, ale těžko se Vám kombinuje s běžnou konfekcí nábytkových gigantů typu IKEA nebo SCONTO?

My Vám nabízíme řešení, které šetří Váš čas a dává smysl. Kontaktujte nás s obecnou představou a my zajistíme ostatní. Navštívíme Vás, zaměříme Vaše prostory, provedeme dílčí návrh a vyvzorkujeme možné materiálové varianty. Na základě návrhu provedeme cenovou nabídku a dodáme řešení na klíč. Nejde jen o komplexní interiéry, pro nás je zajímavé „každé prkno“ resp. Polička na zdi.

Pro tento proces je možné vytvoření i návrhu dle Vašich představ. Podkladem pro řešení může být i fotka, nebo obrázek nábytku nebo interiéru. Vzhledem k provádění výrobků nejen ze dřeva se nebráníme ani provedení se sklem, s kovem, plastem nebo čalouněnými prvky. Tyto řešení zkreslíme, poptáme u našich osvědčených subdodavatelů a dodáme na klíč.

Vaše řešení je v našem případě i repase Vašich nábytků. Máte historický nábytek, který má poškozený lak nebo čalounění, máte nábytek ke kterému Vás pojí citová vazba a nechcete ho nahradit starým. Vlastními silami brousíme, lakujeme, vyměňujeme degradované prvky, nahrazujeme historická kování. Po objednávce přijede k Vám nábytek vyzvednou, provedeme jeho opravu a opět ho vrátíme k Vám do interiéru. Repase historických nábytků na klíř.

Od "A" do "ZET"

_Výroba – doprava – montáž

 

Naše řešení je vše v jednom. Vás živí jistě něco jiného a starost o vybavený interiér proto nechte na nás. Vyrábíme vše ve vlastních provozech, to je jistě samozřejmé, ale to nám umožňuje udržet kvalitu a garantovat termín dodání. Dále nakupujeme subdodávkou to co neumíme, především skleněné, ocelové a čalouněné prvky. Kompletujeme u nás a dopravujeme na místo určení. Montujeme na místě a to tak, že o nás nebudete vědět.

Víme, že by zřejmě bylo pro Vás levnější řešit dopravu a montáž vlastními silami, ale ruku na srdce: co to bude stát času a kdy se k tomu dostanete? Věřte nám, finančně je doprava i montáž příznivá a Vy máte více času na sebe i na svou rodinu.

Kompletní dodávka na klíč zahrnující výrobu, dopravu i montáž v jednom kroku se jistě vyplatí.